Aktualności
Menu
Stowarzyszenia
Godziny mszy świętych
  • W niedzielę:
    Od września do czerwca:
    6.00, 7.30, 9.00, 10.00 (kaplica Matki Bożej Fatimskiej), 10.30, 12.00, 13.15, 16.30, 19.00.
    W lipcu i sierpniu:

    6.00, 7.30, 9.00, 10.30, 12.00, 16.30, 19.00.
  • W dni powszednie:
    6.30, 7.00, 9.00, 18.30.
  • W I piątek miesiąca:
    6.30, 9.00, 17.00, 18.30.
Sponsor
Wyniki I Miejskiego Konkursu Plastycznego

Protokół Z Posiedzenia Komisji oceniającej prace plastyczne na I Miejski Konkurs Plastyczny

"Hej Kolęda, Kolęda"

Na konkurs wpłynęło 330 prac z 17 szkół i placówek:

  1. Szkoła Podstawowa Nr 1 Oświęcim - 6 prac
  2. Szkoła Podstawowa Nr 4 Oświęcim - 2 prace
  3. Szkoła Podstawowa Nr 5 Oświęcim - 2 prace
  4. Szkoła Podstawowa Nr 9 Oświęcim - 29 prac
  5. Szkoła Podstawowa Nr 11 Oświęcim - 20 prac
  6. Szkoła Podstawowa Harmęże - 8 prac
  7. Szkoła Podstawowa Poręba Wielka - 6 prac
  8. Zespół Szkół Nr 1 Oświęcim - 10 prac
  9. Miejskie Przedszkole Nr 1 Oświęcim - 13 prac
  10. Miejskie Przedszkole Nr 5 Oświęcim - 4 prace
  11. Miejskie Przedszkole Nr 7 Oświęcim - 6 prac
  12. Miejskie Przedszkole Nr 9 Oświęcim - 30 prac
  13. Miejskie Przedszkole Nr 14 Oświęcim - 11 prac
  14. Miejskie Przedszkole Nr 18 Oświęcim - 32 prace
  15. Miejskie Przedszkole Nr 19 Oświęcim - 13 prac
  16. Międzyszkolna Świetlica Terapeutyczna Oświęcim - 17 prac
  17. Młodzieżowy Dom Kultury Oświęcim - 121 prac

Komisja w składzie:

  1. Anna Bereta - Powiatowy Zespół Nr 1 Szkół Ogólnokształcących w Oświęcimiu
  2. Halina Kozioł - Galeria "Pro Arte" w Oświęcimiu
  3. Jadwiga Kamińska - Akcji Katolickiej przy Parafii Św. Maksymiliana w Oświęcimiu
  4. Andrzej Pomykacz - Młodzieżowy Dom Kultury w Oświęcimiu

Przyznała nagrody i wyróżnienia:

Grupa wiekowa 6 - 7 lat

Nagrody

  1. Sylwia Smędzik - SP Nr 5 Oświęcim
  2. Urszula Gizińska - MP Nr 9 Oświęcim - nauczyciel I. Polak
  3. Joanna Jaszczyk (2 prace) - MP Nr 18 Oświęcim - L. Jaszczyk
  4. Joanna Mruk - MP Nr 18 Oświęcim - L. Jaszczyk
  5. Piotr Biskupek - MP Nr 18 Oświęcim - L. Jaszczyk
  6. Magdalena Wolska - MP Nr 18 Oświęcim
  7. - L. Jaszczyk Jakub Potępa - MP Nr 18 Oświęcim - nauczyciel L. Jaszczyk
  8. Paulina Noworyta - MP Nr 18 Oświęcim - L. Jaszczyk
  9. Katarzyna Wilczyńska - MP Nr 18 Oświęcim - L. Jaszczyk
  10. Kinga Paszek - MP Nr 18 Oświę
  11. cim - L. Jaszczyk Przemysław Pudaś - MP Nr 18 Oświęcim - L. Jaszczyk
  12. Ewa Ichniowska - MDK Oświęcim - W. Kapcińska
  13. Karolina Więcek - MDK Oświęcim - W. Kapcińska
  14. Adrianna Bereta (2 prace) - MDK Oświęcim - W. Kapcińska
  15. Magdalena Szczerbowska (3 prace) MDK Oświęcim - W. Kapcińska
  16. Agnieszka Grelowska - MDK Oświęcim - M. Domżał
  17. Olga Cieciak - MDK Oświęcim - M. Domżał
  18. Katarzyna Sanak - MDK Oświęcim - M. Domżał
  19. Aleksandra Lignar - MDK Oświęcim - M. Domżał
  20. Natalia Bajno - MDK Oświęcim - M. Domżał
  21. Urszula Opitek - MDK Oświęcim - M. Domżał
  22. Jacek Gibas-Nakatani - MDK Oświęcim - M. Domżał

Wyróżnienia

  1. Agnieszka Wilkosz - SP Nr 4 Oświęcim - nauczyciel B. Wil
  2. kosz Karolina Herok - MP Nr 9 Oświęcim - I. Polak
  3. Artur Obstarczyk - MP Nr 5 Oświęcim - J. Kowalczyk
  4. Magdalena Mikołajska - MP Nr 1 Oświęcim
  5. Maciej Sadło - MP Nr 19 Oświęcim - M. Witkowska
  6. Julia Nalborczyk - MP Nr 19 Oświęc
  7. im - B. Scherer Marta Trzop - MP Nr 19 Oświęcim - B. Scherer
  8. Jakub Durańczyk - MP Nr 18 Oświęcim - L. Jaszczyk
  9. Joanna Jaszczyk - MP Nr 18 Oświęcim - L. Jaszczyk
  10. Aleksandra Cybula - MP Nr 18 Oświęcim - L. Jaszczyk
  11. Katarzyna Witkowska (2 prace) MP Nr 18 Oświęcim - L. Jaszczyk
  12. Adam Goryczka - MDK Oświęcim - M. Domżał
  13. Ilona Wyczawska - MDK Oświęcim - M. Domżał
  14. Mateusz Górniak - MDK Oświęcim - M. Domżał
  15. Izabela Jędrecka - MDK Oświęcim - W. Kapcińska
  16. Joanna Jaszczyk - MDK Oświęcim - W. Kapcińska
  17. Karolina Więcek - MDK Oświęcim - W. Kapcińska
  18. Adrianna Bereta - MDK Oświęcim - W. Kapcińska
  19. Agnieszka Zając - MDK Oświęcim - W. Kapcińska
  20. Aniela Rzygota - MDK Oświęcim - W. Kapcińska

Grupa wiekowa 8 - 10 lat

Nagrody

  1. Agnieszka Jaszczyk - SP Nr 9 Oświęcim - nauczyciel A. Kazanowska
  2. Wiktoria Paw - MDK Oświęcim - M. Majkut
  3. Katarzyna Maciejasz - MDK Oświęc
  4. im - M. Majkut Anna Jędrecka - MDK Oświęcim - M. Majkut
  5. Anna Sereś - MDK Oświęcim - W. Kapcińska
  6. Barbara Czarkowska - MDK Oświęcim - W. Kapcińska
  7. Anna Podsiadło - MDK Oświęcim - W. Kapcińska
  8. Dorota Stanek - MDK Oświęcim - nauczyciel W. Kapcińska
  9. Zuzanna Mrzygłód - MDK Oświęcim - W. Kapcińska
  10. Aneta Kubek - MDK Oświęcim - W. Kapcińska
  11. Agnieszka Jaszczyk (2 prace)- MDK Oświęcim - W. Kapcińska
  12. Magdalena Klimkowicza (2 prace) - MDK Oświęcim - W. Kapcińska

Wyróżnienia

  1. Anna Sereś - ZS Nr 1 Oświęcim - nauczyciel A. Sanak
  2. Barbara Czarkowska - MDK Oświęcim - W. Kapcińska
  3. Aleksandra Gumółka - MDK Oświęcim - W. Kapcińska
  4. Anna Sereś - MDK Oświęcim - W. Kapcińska
  5. Katarzyna Kruk - MDK Oświęcim - W. Kapcińska
  6. Natalia Olszewska - MDK Oświęcim - W. Kapcińska
  7. Jakub Sanak - MDK Oświęcim - W. Kapcińska
  8. Dorota Bednarczyk - MDK Oświęcim - W. Kapcińska
  9. Kinga Maciejasz - MDK Oświęcim - W. Kapcińska
  10. Anna Podsiadło - MDK Oświęcim - W. Kapcińska
  11. Justyna Naglik - MDK Oświęcim - W. Kapcińska
  12. Katarzyna Czarkowska - MDK Oświęcim - W. Kapcińska
  13. Monika Krzemień - MDK Oświęcim - W. Kapcińska

Grupa wiekowa 11 - 13 lat

Nagrody

  1. Nina Kraszewska - MDK Oświęcim - nauczyciel M. Majkut
  2. Karolina Miłoń - MDK Oświęcim - M. Majkut
  3. Kinga Pawlik - MDK Oświęcim - W. Kapcińska
  4. Justyna Dziewa - MDK Oświęcim - W. Kapcińska
  5. Anna Żubrowska - MDK Oświęcim - W. Kapcińska

Wyróżnienia

  1. Olga Kocot - ZS Nr 1 Oświęcim - nauczyciel A. Sanak
  2. Angelika Mikucka - SP Nr 1 Oświęcim - B. Brzeziński
  3. Ewa Bilska - MDK Oświęcim - W. Kapcińska
  4. Joanna Dyjak - MDK Oświęcim - W. Kapcińska
  5. Karolina Maluty - MDK Oświęcim - W. Kapcińska
  6. Agnieszka Janik - MDK Oświęcim - M. Majkut

Dodatkowo Komisja zakwalifikowała na wystawę 31 prac.

Zapraszamy do oglądania wystawy pokonkursowej w Kościele Św. Maksymiliana - sala Św. Józefa w następujących dniach i godzinach:

  1. 11.01.2002 r. - piątek - 11.00 - 13.00
  2. 1. 12.01.2002 r. - sobota - nieczynna
  3. 2. 13.01.2002 r. - niedziela - 8.30 - 14.00; 17.30 - 20.00
  4. 3. 14.01.2002 r. - poniedziałek - 10.00 - 12.00
  5. 4. 15.01.2002 r. - wtorek - 11.00 - 13.00
  6. 5. 16.01.2002 r. - środa - 10.00 - 12.00
  7. 6. 17.01.2002 r. - czwartek - 11.00 - 13.00
  8. 7. 18.01.2002 r. - piątek - 10.00 - 12.00
  9. 8. 19.01.2002 r. - sobota - 11.00 - 13.00
Dyrektor
Młodzieżowego Domu Kultury
mgr Aleksandra Stawicka

ostatnia modyfikacja: 22-10-2002, 21:00, Strona do druku
Nasz patron
Kapłani

wiecej...


Copyright by Parafia św. Maksymiliana Marii Kolbego w Oświęcimiu. All rights reserved!
Polityka prywatności